Overlock Baby Lock Acclaim BLES4

 
Dostupnost Na dotaz
41 990 Kč / ks
34 702,48 Kč bez DPH
   
Kód produktu 9972
Kategorie Overlock / coverlock
 

Baby Lock Acclaim vybavený funkcí RevolutionAir ™ Threading a funkcí Wave Čtyřnitný overlockový stroj Acclaim  

Jste připraveni vyhlásit své vítězství nad navlékáním svého overlocku?

Nemusíte hledět dál, než k Baby Locku Acclaim.

Tento pokročilý overlockový stroj pro domácí použití je vybaven technologiemi RevolutionAir™, která navléká smyčkovače a jehly proudem vzduchu pouhým zmáčknutím tlačítka, a Automatic Thread Delivery™, pro dokonalé podávání nití bez nutnosti nastavit napětí.

Přítlačnou patku stroje Acclaim lze navíc zdvihnout až do výšky 6 mm, takže si v pohodě poradíte i s velmi silnými látkami. Navíc je páčka příjemně umístěna na pravé straně stroje, takžě je i rychleji přístupná  

Není pochyb o tom, že overlock Baby Lock Acclaim, má mnoho vlastností, které Vám udělají radost:  - Exkluzivní vlnovkový steh (Wave). Patentovaný vlnovkový steh (Wave) Vám otevírá možnost více ozdobných stehů a větší kreativity. Zkoušejte různé barvy a různé šířky stehu pro dosažení dokonalého efektu na různých látkách.    

 •  4/3/2 nitný overlock, rolovací steh, flatlockové stehy, wave steh. Snadné přepínání ze 4 na 3 nebo 2 niti či na rolovaný steh. Univerzálnost a dokonalý steh pro každý účel.
 •  Systém Automatic Thread Delivery (ATD™)  Už se nikdy nemusíte starat o nastavení správného napětí nití. Užijte si dokonale vyvážených stehů bez ohledu na druh látky, ze které šijete. Nastavte si druh stehu a ATD™ automaticky upraví napětí nití podle požadovaného stehu. ATD™ Vám vytvoří vyvážený steh na jakékoliv látce, jakoukoliv nití, bez nutnosti ručně nastavovat napětí nití. S ATD™ můžete navlékat nitě v libovolném pořadí. Vestavěný stehový prst se ve skutečnosti pohybuje spolu nožem ořezu a nastavuje plynule šev podle šířky ořezu.
 •  Systém okamžitého navlečení smyčkovačů a jehel vzduchem „RevolutionAir™“ Acclaim využívá patentovaný systém navlékání RevolutionAir™. Smyčkovače i jehly jednoduše navlečete vzduchem pouhým stisknutím tlačítka. Technologie navlékání RevolutionAir™ minimalizuje čas na přípravu stroje pro šití. Nejprve pouhým stisknutím tlačítka navlečete smyčkovače a potom stisknutím dalšího tlačítka automaticky navlečete niť do jehly! Zbude Vám tak více času na Vaši kreativitu, místo abyste se starali o nastavení stroje. Konec frustrací, konec tápání, Váš Acclaim je jednoduše navlečen a vždy připraven vyrazit šít.
 •  Kolmá jehla je ideální pro šití. Kolmý vpich jehly do látky vede k nejlepšímu výsledku šití, získáte přesný a pravidelný steh. Průnik jehly kolmým směrem skrz látku je nejlepším a nejšetrnějším vpichem jehly pro vaše tkaniny, protože je ten nejkratší, který současně zabraňuje vychýlení jehly. Je zde současně nejmenší opotřebení a namáhání jehly. Tato konstrukce je nejšetrnější pro vaše tkaniny i jehly, protože jehla proniká do látky vždy v kolmém směru, jako to je to běžné u šicího stroje.
 •  LED osvětlení. Dokonalé osvětlení třemi LED diodami. Pod třemi zářivými LED diodami zřetelně uvidíte každý steh i barvy látek a nití.
 •  Zdvih přítlačné patky až 6 mm. Výška zdvihu přítlačné patky se změnila na 6,0 mm. Díky této změně je práce se silnými látkami snazší.
 •  Nastavení délky stehu a automatického rolovaného lemu otočným ovladačem. Délku stehu vašeho stroje Acclaim snadno nastavíte jedním ovladačem. Tento ovladač také obsahuje nastavení pro automatický rolovaný lem, kterým se vysune vestavěný stehový prst pro zakončování rolovaným lemem. Jediným otočením knoflíku okamžitě změníte overlockový steh na úzký rolovaný lem. Dalším otočením jste zpět na overlockovém stehu a můžete si nastavit délku stehu. To vše můžete i bez zastavení stroje.
 •  Silný ořezávací systém Hladce a přesně ořízne látku. Jediným otočením kolečka zapnete či vypnete ořezávací nůž.
 •  Diferenciální podavač. Baby Lock povýšil diferenciální podavač na nový level přidáním podávacího mechanismu s jedním segmentem. Ten zaručuje silnější podávání látky při vyrovnávání natahovacích nebo řasících se látek a zároveň přesnější řasení látek nebo pružení látky v případě, že to tak potřebujeme. Baby Lock nabízí u svého diferenciálního podávání velký rozsah a tím také skvělou účinnost.
 • Ořezový nůž. Mechanismus pohonu nože šicího stroje hladce a přesně ořezává všechny síly látek, včetně těch nejsilnějších. Nůž aktivujete a deaktivujete pouhým otočením knoflíku.
 • Úložný prostor. Stojan na cívky pro nitě obsahuje velký úložný prostor pro příslušenství. Nově je na něm i magnetická páska pro odkládání jehel. Díky tomu už nikdy neztratíte na stole položenou jehlu.
 •  Zásuvka s magnetem na zapadlé jehly. Jestliže Vám jehla propadne do stroje, stačí vytáhnout zásuvku vespodu stroje. Jehla bude jistě v zásuvce.
 •  Bezpečností vypínač. Je-li přítlačná patka nahoře či otevřený boční nebo přední kryt, stroj je zablokován a nemůže šít. Tím se zvyšuje bezpečnost práce na overlockovém stroji.

 

Je neuvěřitelné, co všechno Baby Lock Acclaim nabízí. Můžete bez něho ještě šít? Toto ještě není vše, co Acclaim umí.  Až uvidíte jeho navlékač „RevolutionAir™“, bude Vám jasné, jak snadné je odfouknout konkurenci.  

Technologické funkce stroje Baby Lock Acclaim:

Technologické funkce Další Pokročilé šicí funkce Příslušenství k dokoupení Funkce pro usnadnění práce 

Vzduchové navlékání RevolutionAir™ 

Systém Automatic Thread Delivery (ATD™) - automatické podávání nití systémem ATD™ 

Dokonalé osvětlení třemi LED diodami 

Pracovní prostor 5 cm vpravo od jehly, výška 7,5 cm 

Plně funkční diferenciální podavač - poměr 2 až 1 – řasení - poměr 3 až 4 – napínání  4/3/2 nitné overlockové šití  ozdobný vlnovkový steh (Wave)   

Pokročilé šicí funkce stroje Baby Lock Acclaim:

Exkluzivní vlnovkový steh (Wave) pro rozšíření tvůrčích možností 

 • Třínitný rolovaný lem • Dvoj nebo třínitný flatlock • Nastavení šířky stehu v rozmezí: 1,5-7,5 mm 
 • Nastavení délky stehu v rozmezí: 0,75-4 mm 

Nastavitelný rolovaný lem 

Pokročilý systém ořezu zvládá i velmi silné látky 

Přesný patentovaný systém pro snazší šití po křivkách 

Odřezávač nití na boku stroje  1 500 stehů za minutu 

Nastavitelný přítlak patky 

Nastavitelná výška přítlačné patky až do 6 mm 

Automatický pomocný smyčkovač pro změnu na dvojnitné šití 

Možnost vynechání navlékacího portu a vodítko pro speciální nitě   

Funkce pro usnadnění práce stroje Baby Lock Acclaim:

Stojan na nitě s magnetem 

Vestavěný odřezávač nití 

Elektronický ovládací pedál 

Ovládání přítlačné patky na pravé straně 

Barevné navlékací schéma 

Stojan s vodítky („anténa“) s barevným značením 

Nacvakávací univerzální přítlačná patka 

Vestavěná schránka na příslušenství 

Vodítko stuhy/pásky 

Zásuvka na spadlé jehly s magnetem 

Bezpečnostní destička na jehlové svorce předchází ztrátě jehlových šroubků 

Bezpečnostní vypínač pro boční kryt, přední kryt, přítlačnou patku a navlékač jehel 

Uložení elektrické šňůry v základně stroje 

Systém jehel do strojů pro domácnost: - HAx1SP 

Vyrobeno v Japonsku 

Hmotnost: 11,16 kg   

Příslušenství k dokoupení:

Sada šesti patek 

Koš na odřezky 

Patka pro šití korálků 

Patka pro slepý steh 

Průhledná patka 

Patka pro našívání šňůrky 3 mm 

Patka pro našívání šňůrky 5 mm 

Patka pro našívání gumy

Patka s plochou základnou 

Patka pro našívání krajky 

Řasící patka 

Nepřilnavá patka

Hmotnost 20 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.