• 1 z 11
 

JUKI HZL-353ZR - A

 
Dostupnost Objednáno
6 990 Kč / ks
5 776,86 Kč bez DPH
Kód produktu 3443
Kategorie Šicí stroje - rovnosteh
Položka byla vyprodána...
 

JUKI HZL-353ZR-A

Šicí stroj JUKI HZL-353ZR-A je ideální šicí stroj pro domácnost a všechny druhy domácího šití.
Je všestranně vybaven a jeho pevná konstrukce Vám bude velkým pomocníkem pro šití. Šicí stroj JUKI HZL-353ZR-A Vám toho, ale nabídne ještě více. Využijte možnost rozšířit základní výbavu dalším volitelným příslušenstvím.

Přesvědčte se sami o kvalitách šicího stroje JUKI HZL-353ZR-A.

Plynulá elektronická regulace rychlosti šití umožňuje při šití obtížných látek, bezpečně a přesně pokračovat v šití.

 

Podávací zoubky jsou vyrobeny ze speciální oceli a mají 7 podávacích ploch. Díky tomuto speciálnímu podavači se sedmi podávajícími částmi s jistotou vedete látku pod šicí patkou a to od tenkých látek až po džínovinu. Z toho dva samostatné podavače jsou umístěny před místem vpichu jehly a umožňují snadné zahájení šití.

 

Stačí stáhnout páčku dolů a automatický navlékač Vám pomůže lehce navléknout niť do očka jehly. Již si nemusíte namáhat zrak, zdržovat se navlékáním, naopak můžete rychle začít šít.
Tento jednoduchý postup Vám usnadní navlékání nitě do jehly a navleče niť do očka jehly za Vás. Šetří čas i úsilí.

Snadná a rychlá výměna i nasazení spodní cívky. Podobně tak je snadné a rychlé čištění prostoru chapače. Skrz průhledný kryt uvidíte, kolik spodní nitě zbývá na cívce.

Jakmile je cívka navinuta, navíjení se automaticky vypne.

Délku stehu a šířku stehu jednoduše upravíte na požadovanou velikost stisknutím příslušného tlačítka a posunutím páčky. Výchozí nastavení se obnoví automaticky po stisknutí tlačítka pro přímý výběr.

Se šicím strojem JUKI HZL-353ZR-A můžete šít knoflíkové dírky bez otáčení látky i programového knoflíku. Dírky se šijí automaticky podle vloženého knoflíku.

Můžete si sami nastavit ideální přítlak patky v závislosti na šitém materiálu a upravit jej pro přesné potřeby šití. Vhodné zvláště u elastických, stretchových látek nebo u silnějších materiálů jako je džínovina nebo kůže.

U stroje HZL-353ZR-A máte integrovaný ořezový nůž pro odstřižení přebytečné nitě. Můžete používat místo nůžek.

Dobře osvětlené šicí plocha zajišťuje optimální viditelnost při šití! LED světlo není horké ani po dlouhém používání a zaručuje nízkou spotřebu a dlouhou životnost.

Jednoduchým tahem vypojíte podávací zoubky a můžete látat, vyšívat nebo volně quiltovat. Stejně jednoduše dokážete i podávací zoubky zpět aktivovat.

Ve schránce máte přehledně uloženo základní příslušenství. Mít ve schránce uloženo příslušenství do svého šicího stroje HZL-353ZR-A je velmi praktické.

Stačí vysunout schránku s příslušenstvím a můžete šít na volném rameni. Šití rukávů, nohavic, sukní a podobně nemusí být již žádný problém!

Tento robustní ochranný kryt chrání před nečistotami, prachem a zbytečným poškozením. Pokud nešijete, uschovejte Váš stroj do tohoto ochranného kufru!
Tento ochranný kryt je součástí základní výbavy šicího stroje JUKI HZL-353ZR-A.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.